dorp | sneeuwhoogte berg | sneeuwhoogte dal | meting | |
---|---|---|---|---|
Finkenberg | 100 cm | 0 cm | (30-03) | meer |
Hintertuxer Gletscher | 220 cm | 0 cm | (30-03) | meer |
Hippach | 65 cm | 0 cm | (30-03) | meer |
Mayrhofen | 65 cm | 0 cm | (30-03) | meer |
Tux - Hintertux | 220 cm | 0 cm | (30-03) | meer |
30 maart 2025
Een uitloper van hogedruk stabiliseert het weer vandaag met een opklarend weerbeeld. Langs de oostelijke noordkant komen voor de middag nog wel hardnekkige wolken voor met lokaal een vlok sneeuw. Aan de zuidkant is het de hele dag grotendeels zonnig. De vorstgrens ligt rond 1800-2200 m ten noorden van de hoofdkam en 2400-2800 m ten zuiden ervan. De wind waat nog steeds goed voelbaar door.
Wil je snel naar de sneeuw en nog niet geboekt? Wacht dan niet langer, want de Sunweb Last Minutes zijn zo scherp geprijsd dat het zonde zou zijn om niet te gaan! Zo boek je jouw wintersport al vanaf €259 p.p. Bij deze prijs is je skipas altijd inbegrepen
Prima skigebied voor maar de combinatie van skiën en apres skiën prima in balans is. Wij verbleven in hotel neuhaus, meer dan prima hotel. Helaas alleen telefoon nummer vergeten te vragen van een mooie Nederlandse dame welke daar gelijktijdig met ons was 😥
Overschat skigebied met vreselijke hoge prijs voor je skipas.
Vaak groen in het dat en lange wachttijden voor de lift, zowel om boven te komen als naar beneden. Er is namelijk geen dalafdaling
Mooi skigebied maar pistes niet altijd klaargemaakt!
Het is het beste skigebied waar ik ooit ben geweest je kan overal naar toe
Mooi gebied met goede pistes. Helaas druk op de piekmomenten.
Mooi uitgebreid skigebied zowel in Mayerhofen als in Zell am Ziller. Gezellige berg restaurants met bediening en niet zo van die “vreetschuren “ zoals in veel andere gebieden .
Verbleven in Lanersbach. Geen après ski. Verbinding met skigebied Mayrnhofen is redelijk ver. Wel goede restos. Gletscher op 7km met bus. Geen makkelijke pistes naar Lanersbach of Vorderlanersbach.
Fantastische pistes lekker weertje
Off piste als er voldoende sneeuw ligt.als snowboarder enkele loop stukken er tussen dat is minder. Apre ski op de zonneberg alm, de tenne of jouw hotel. Zonnebergalm restaurant smaakt goed en nicht teuer. Will je een super hotel vier sterren met overnachting halfpension met skipas, zwembad welness en sauna’s: badhotelkirchler Hintertux place to be.
Prima gletscher ski gebied voor oktober of april, de pistes zitten goed in de sneeuw en sommige zijn lekker steil.
In Pension Gästehaus Lärchenheim in Mayrhofen staat je een heel hartelijke ontvangst te wachten. De eigenaresse staat iedere dag klaar om het je naar je zin te maken en dat begint al bij een heerlijk, typisch Oostenrijks ontbijtbuffet. Met de gezellige hoofdstraat van Mayrhofen met zijn vele leuke restaurants en bars op maar een paar minuten loopafstand, verblijf je op een heel centrale, maar toch heerlijk rustige, locatie.
Hotel Eberl is een authentiek onderkomen en ligt in het pittoreske dorp Finkenberg. Het hotel bevindt zich midden in het centrum en op 500 meter vind je de skilift. De skibus stopt voor de deur en brengt je in enkele minuten naar de Finkenberger Almbahnen. Het hotel is voorzien van moderne gemakken terwijl de traditionele sfeer is behouden. Dankzij het vele gebruik van hout heerst er een warm gevoel; je voelt je er direct thuis. Het hotel beschikt over diverse faciliteiten voor een zorgeloos verblijf. Zo is er in het hoofdgebouw een restaurant, bar en een gezellige stube. Het ideale gedeelte als je van de traditionele sfeer houdt. In het nieuwe gebouw vind je moderne kamers en het wellnesscenter. Beide gebouwen staan in verbinding met elkaar en dus ongeacht waar je verblijft kun je makkelijk gebruik maken van alle voorzieningen.
Op een idyllische plek dichtbij het centrum van Mayrhofen en pal naast de nieuwe Ahornbahn kabelbaan, vind je het charmante familiehotel Perauer. Alles aan dit gasthof uit het begin van de jaren ’70 ademt authenticiteit: van het rustieke gebouw met houten balkons in Tiroler stijl tot de knusse stube en het duurzame restaurant. Franz en Barbara zijn de tweede generatie eigenaren en geven elke gast een warm welkom in traditionele klederdracht. De 24 kamers van dit gezellige guesthouse werden afgelopen zomer compleet gerenoveert, maar de oorspronkelijke sfeer is behouden: de ruimtes zijn met liefde ingericht in country house stijl. Comfort staat voorop bij Gasthof Perauer, dat merk je aan de ‘wellness’-matrassen met fris-witte lakens en dikke dekbedden waarop je na een dag skiën ongegeneerd kunt neerploffen. Na al dat bewegen in de buitenlucht smaakt een door de familie zelf gestookte abrikozenjenever extra goed. En stijve spieren kunnen worden opgewarmd in de spa met infraroodcabine, stoombad, sauna en relaxruimte met hangmat. Het restaurant van Gasthof Perauer staat al decennialang hoog aangeschreven, ook bij locals. Dat komt vooral mede door de eigen slagerij met vlees uit het Zillertal. Maar ook biologische ingrediënten van boeren uit de buurt worden door chef-kok Mike verwerkt tot eerlijke Tiroler gerechten en internationale klassiekers. En dan is er ook nog The Butcher Bar. Een moderne en gezellige hotspot, waar gasten en locals elkaar ontmoeten en waar je terecht kunt voor schnaps en dry aged beef.
Op een heerlijke rustige locatie in Hippach vind je het authentieke Gasthof Christlwirt. Dit nostalgische hotel ligt op 500 meter afstand van het centrum van Hippach. De skibus die je snel naar de lift brengt, stopt naast het hotel. De kamers zijn eenvoudig en in typische Alpine stijl ingericht en voorzien van een televisie en een nette badkamer. ’s Morgens kun je genieten van een heerlijk ontbijt, zodat je vol energie de berg op kan. Na een lange dag op de piste is de honger vaak groot. Het traditionele restaurant van Christlwirt serveert de lekkerste Oostenrijkse gerechten. Geniet hier van heerlijke vleesgerechten, salades en soepen.
Hotel Berghof vind je midden in Hintertu. Al 3 generaties lang wordt dit hotel gerund door de familie Dengg. Met maar een doel, namelijk: je een laten voelen met de natuur. Ga er tijdens je verblijf vooral op uit en bezoek bijvoorbeeld het eeuwige ijs van de gletsjer. Of volg een van de wandelroutes die vrijwel voor het hotel beginnen en doe een hike door de bergen. En na een actieve dag vol met prachtige uitzichten, kom je helemaal tot rust in de wellness.
Hotel Berghof vind je midden in Hintertu. Al 3 generaties lang wordt dit hotel gerund door de familie Dengg. Met maar een doel, namelijk: je een laten voelen met de natuur. Ga er tijdens je verblijf vooral op uit en bezoek bijvoorbeeld het eeuwige ijs van de gletsjer. Of volg een van de wandelroutes die vrijwel voor het hotel beginnen en doe een hike door de bergen. En na een actieve dag vol met prachtige uitzichten, kom je helemaal tot rust in de wellness.
Chalet Helene heeft alles in zich voor een geslaagde wintersportvakantie. Want het Oostenrijkse Mayrhofen is een toplocatie voor sportieve gezelligheid. Met 245 kilometer skipistes op 630 tot 2500 meter, en het sneeuwzekere Zillertal als speelweide kunnen jonge, oudere, beginnende en geoefende wintersporters alle dagen los. Zin in een spannende uitdaging voor gevorderden? De Harakiri is de aller steilste afdaling van Oostenrijk. Als je geen zin meer hebt om te koken, eet je daarna in het oudste restaurant van Mayrhofen. Vanaf Wirtshaus Griena ben je na het eten zo weer thuis.
Op een geweldige locatie, aan een prachtig veld net achter de hoofdstraat van Mayrhofen liggen de moderne appartementen van Appartementen Wegscheider. Dit kleinschalige appartementencomplex wordt gerund door een zeer gastvrije Oostenrijkse familie, die ervoor zal zorgen dat je je hier meteen thuis zult voelen. De appartementen zijn zeer compleet ingericht en voorzien van tv, zithoek en een mooie keuken. Bovendien hebben de meeste appartementen een balkon of terras met een prachtig panoramisch uitzicht op de Zillertaler Alpen of het centrum van Mayrhofen.Zowel het dalstation van de Penkenbahn als het centrum liggen op slechts 3 minuten lopen van Appartementen Wegscheider. Na het skiën, kun je genieten van de bruisende après-ski bij de Icebar, de Brück ’n Stadl of een lekker terrasje. Maar je kunt natuurlijk ook terug naar je sfeervolle appartement, waar je onder het genot van een drankje bijkomt van weer een mooie dag in de Alpen. In de keuken van je appartement kun je ’s avonds een heerlijke maaltijd bereiden, maar in de directe omgeving zijn er ook veel gezellige restaurants te vinden waar je kunt genieten van een heerlijke, typisch Oostenrijkse maaltijd, een lekkere pizza, pasta of misschien wel een hamburger?
In het centrum van Mayrhofen vind je het Neuhaus Zillertal Resort. Er is hier volop ruimte om te dromen en te ontspannen. Kom helemaal tot rust in de romantische tuin van het hotel, of trek erop uit in de omgeving. Bezoek de Alpenboerderij 'Erlebnis Sennerei Zillertal' en laat je rondleiden. Dit is zeker de moeite waard. Maak de kinderen blij met een bezoek aan het Erlebnisbad in Mayrhofen. De reuzenglijbaan van 101 meter valt zeker in de smaak.
Voor de echte Tiroler familiesfeer ben je in Hotel Strolz aan het juiste adres. Met de rustige ligging aan een mooie bosrand, op loopafstand van het centrum van Mayrhofen, ga je hier een heerlijke vakantie tegemoet. Het vriendelijke personeel vindt het belangrijk om een goede service te leveren en dat is te merken. Het begint ’s ochtends al bij het ontbijt waar een uitstekende koffie wordt geschonken en je het verse huisgebakken brood geserveerd krijgt. Voor ’s middags op het zonneterras of bij het diner kun je een mooie fles kiezen uit de eigen wijnkelder van het hotel. Ook in de lobby zit je goed met een drankje in de hand, de open haard staat al aan wanneer je terugkomt van een sportieve dag op de pistes. Om je nog even op te frissen voor het diner neem je misschien dan nog even een duik in het zwembad en snuif je de heerlijke eucalyptusgeuren op van het stoombad. Wat een zaligheid, je komt weer helemaal bij. Tip: voor een voordelige optie kun je ook een kamer reserveren in de dependance van Hotel Strolz, voor een lage prijs geniet je dan nog steeds alle faciliteiten van het hotel.
Het gezellige Gästehaus Lärchenheim is al jaren één van onze bestsellers. Het beschikt over eenvoudige, maar nette kamers en 's morgens staat er een lekker ontbijtje voor je klaar. Voor een goede prijs zit je hier uitstekend, want de skiliften en het centrum van Mayrhofen liggen op steenworpafstand. Hier vind je vele leuke restaurants en bars. Een ideaal skigebied met kilometers aan prachtige pistes voor zowel de beginner als de ervaren skiër. En terug in Gästehaus Lärchenheim staat de vriendelijke eigenaresse alweer klaar om het naar je zin te maken.